Tvořím úspěšné webové stránky

Postarám se o kompletní tvorbu webových stránek pro vaši online vizitku, aby ladila s vašimi hodnotami v podnikání. Nový web bude rychlý, zabezpečený, responzivní a s nadčasovým designem na míru na platformě WordPress.

 

S čím vám mohu pomoci?

N

Tvorba a redesign firemních webů

N

Optimalizované zobrazení (responzivita)

N

Zabezpečení webu a základní SEO stránek

N

Kodérské práce na míru (HTML5, CSS3, JS)

N

Aktualizace a údržba webů

N

Tvorba obsahu (webcopywriting)

N

Grafické služby na míru

N

Online marketing

Tvorba firemních webů pro firmy a živnostníky

Čemu se věnuji?

Vytvářím prezentační weby na platformě WordPress|DIVI. Navrhnu vám komplexní webovou prezentaci se snadnou administrací. Web postavím na míru podle vašich požadavků.

 

Pro koho je tvorba webu určena?

Moderní firemní prezentace jsou vhodné jak pro živnostníky tak i firmy z různých oborů. (Jednostránkový web, firemní web, portál nebo portfolio).

Co je DIVI theme?

DIVI je víceúčelová šablona a WordPress page builder v jednom, který se velmi snadno ovládá. V současné době jde o jednu z nejoblíbenějších šablon na trhu.

Jaké jsou výhody WordPress | DIVI stránek?

Poskytuji klientům doživotní licenci, to znamená, že veškeré aktualizace webu máte již v ceně tvorby. Administrační rozhraní je v českém jazyce, rychlé a velmi intuitivní.

Prohlédněte si mé portfolio

Výkup lesů a zemědělské půdy po celé ČR

Vnitrostátní a mezinárodní autobusová doprava Vilém Leonhard

Přeprava osob a taxi seniorů Karlovy Vary a okolí

Fotovoltaika Solarynaklic.cz

Veterinární klinika v Praze Centralvet s.r.o.

Transfery z/na letiště a exkurze ČR & EU

Wella Master Olga Filáková

Kadeřnictví Michaela Siekliková

Kdo jsou moji klienti?

Hotové webové prezentace pro firmy a podnikatele. Další projekty v přípravě.

Paní Tinkové bych tímto chtěla poděkovat za tvorbu webových stránek. Spolupráce byla od samého začátku velice rychlá a příjemná. Vytvořila nám krásné webové stránky. Se vším laskavě poradila. Určitě všem doporučuji.

Lenka Martyčáková – majitelka

www.kadernicemisa.cz

Spolupráce s paní Ing. Šárkou Tinkovou je na profesionální úrovni. Paní Šárka vyniká odbornými znalostmi, je pečlivá, seriózní, a především velmi lidská. Jednoznačně doporučujeme!

Jana Havelková – Beránková – podnikatelka

www.transferkarlovyvary.cz www.pomocniknacesty.cz

Výborná spolupráce s paní Ing. Tinkovou při vytváření nového webu pro autobusovou dopravu. Vytvořila moc hezké stránky, které se s těmi před tím nemohou srovnávat, a to z důvodu zastaralosti a zobrazování jen jedné stránky. Kromě toho, že vytvořila výbornou webovou prezentaci, tak si dovedla poradit i s tím, co k tomu patří – přesun webu s doménou na jiný lepší server, takže vše proběhlo bez problému. Také výborná a rychlá komunikace a samozřejmě i rychlé provedení zakázky po dodání všech požadovaných dokumentů. Výsledek práce je nad naše očekávání, takže můžeme jen doporučit.

Vilém Leonhard – majitel

www.vilemleonhard.cz

Dlouhodobá spokojenost! Ing. Tinková je vysoce kvalifikovaná a pečlivá. Oceňuji její profesionální přístup a rychlost.

MVDr. Diana Halászová – Majitelka veterinární kliniky

www.centralvet.cz

S vytvořením webových stránek jsem opravdu spokojená, konečný výsledek předčil má očekávání. Profesionální zpracování s citem pro daný obor podnikání, které zaujme na první pohled.

Olga Filáková – Wella Master

www.olgafilakova.cz

Webhosting & domény Webglobe

Webglobe je hostingová společnost, která vznikla seskupením českých firem s profesionálními týmy a dlouholetými zkušenostmi. Jelikož mám výborné zkušenosti s tímto stabilním webhostingem, který nabízí instalátor CMS WordPress na jedno kliknutí, silné technické a bezpečnostní zázemí a rychlou uživatelskou podporu, doporučuji jeho nabídky všem mým klientům.

Úspěšné webové stránky s efektivním marketingem

Sestavím vám balíček na míru, cena bude upřesněna po konzultaci.